Menu    Tech-Form Andrzej
    Kaczmarek
    ul. Przemysłowa 3
    11-500 Giżycko
    tel. 087 4286006     Katalog Stron - STANGEN

Specjalizacja


termoformowanie - szkic procesu

Firma Tech-Form specjalizuje się w przetwórstwie wtórnym tworzyw sztucznych. Podstawową techniką wytwarzania produktów w procesie produkcyjnym stosowaną przez Tech-Form jest termoformowanie i formowanie. Stosowane są również techniki łączeniowe ( zgrzewanie, spawanie, klejenie) oraz techniki gięcia jako jedna z możliwości procesu formowania.


Firma Tech-Form nie ogranicza się w procesie produkcyjnym tylko do stosowania pojedynczych technik wytwarzania. Ze względu na skrócenie czasu produkcyjnego a co za tym idzie ceny produktu w bardziej skomplikowanych detalach stosowanych może być wiele technik podczas jednego cyklu produkcyjnego. Dodatkowo firma Tech-form świadczy usługi frezowania CNC w tym też przestrzennego. A dzięki zaawansowanym narzędziom wspomagającym projektowanie 3D typu CAD/CAM również usługi związane z samym projektowaniem, wizualizacją wyrobu i przygotowaniem dokumentacji technicznej.


Przed przystąpieniem do realizacji produkcji lub usługi na podstawie dostarczonych informacji o wyrobie, firma Tech-Form swoim klientom proponuje często nowatorskie rozwiązania mające na celu poprawę atrakcyjności produktu. Pomagamy w rozwiązaniach dotyczących zagadnień konstrukcyjnych, doborze odpowiedniego materiału i odpowiedniej technologii a przed przystąpieniem do realizacji zlecenia wykonanie prototypu wyrobu jako forma akceptacji jakości i zgodności z życzeniem klienta.